بازیگران گیم آف ترونز و عطرهای مورد علاقه آن ها

اگر فردی باشید که به سریال ها و مجموعه‌های تلویزیونی علاقه‌مند هستید، مطمئناً سریال گیم آف ترونز را شنیده‌اید یا که آن را دیده‌اید. شاید این جمله را در این سریال شنیده باشید: زمستان اینجاست که به تابستان معنی دهد و آن را باارزش جلوه دهد. آیا جمله این جمله برای شما آشنا به نظر می‌رسد؟ از دیالوگ‌های معروف سریال گیم آف ترونز است که یادآور پایان تابستان و شروع زمستان طولانی است.

بازیگران گیم آف ترونز و عطرهای مورد علاقه آن ها
عمومی 1 مرداد 1400

ادکلن های موردعلاقه بازیگران سریال گیم آف ترونز

اگر فردی باشید که به سریال ها و مجموعه‌های تلویزیونی علاقه‌مند هستید، مطمئناً سریال گیم آف ترونز را شنیده‌اید یا که آن را دیده‌اید. شاید این جمله را در این سریال شنیده باشید: زمستان اینجاست که به تابستان معنی دهد و آن را باارزش جلوه دهد. آیا جمله این جمله برای شما آشنا به نظر می‌رسد؟ از دیالوگ‌های معروف سریال گیم آف ترونز است که یادآور پایان تابستان و شروع زمستان طولانی است. این سریال یک نبرد برای به دست آوردن تخت آهنین است و برای به دست آوردن این تاج‌وتخت به یک نبرد پیچیده تبدیل می‌شود. بازیگران سریال به شهرت زیادی رسیدند و در میان طرفداران سریال و بسیار محبوب‌اند. در این مقاله قصد داریم که عطر‌های موردعلاقه این بازیگران را باهم بررسی کنیم تا بتوانیم باشخصیت حقیقی آن‌ها بیشتر آشنا شویم.

عطر موردعلاقه امیلیا کلارک

امیلیا کلارک در سریال گیم آف ترونز نقش‌آفرینی کرده است که از شخصیت‌های محبوب این سریال به شمار می‌رود و نقش دوست‌داشتنی دارد. امیلیا کلارک کوتاه صحبت می‌کند و این نشان‌دهنده این است که فردی قابل‌اعتماد است. او به عطر l’ intstant de Guerlain علاقه دارد. این عطر از برند گرلن تولیدشده است و یک عطر فراموش‌نشدنی است. خانم‌های خاص می‌توانند از این عطر استفاده کنند.

رایحه پیچیده‌ای دارد که برای یک خانم بسیار لوکس است. این عطر در هر زمان و مکانی یادآور حضور قوی یک زن است. یکی از دلایلی که این امیلیا کلارک این عطر را انتخاب کرده است، قدرت بی‌نظیر این ادکلن می‌باشد. رایحه این عطر گرم و شیرین است و از طبیعت، خوراکی و گل‌ها برگرفته‌شده است. این عطر در حجم ۸۰ میلی‌لیتر به بازار عرضه‌شده است. نت ابتدایی این عطر از سیب سرخ، پرتقال ماندارین و ترنج تشکیل‌شده است. نت میانی شامل گل مگنولیا، یلانگ یلانگ، یاس و زنبق است. در نت پایانی از عسل، وانیل، بنزوئین، کهربا و مشک استفاده‌شده است.

نیکولای کستر

عطر موردعلاقه این بازیگر از برند تام فورد است. عطری عجیب‌وغریب و غیرقابل تحمیل که از رایحه مرکبات و روغن‌های ضروری ساخته‌شده است.

عطر تام فورد اکستریم

این عطر توسط برند تام فورد تولیدشده است و در حجم ۱۰۰ میلی‌لیتر در اختیار دوستداران عطر قرارگرفته است. این عطر رایحه‌ای شیرین و تند دارد. طبع گرم آن بسیار جذاب است. نت ابتدایی این عطر از هل، زعفران و ماندارین تشکیل‌شده است. نت میانی شامل شکوفه پرتقال، یاسمن و رز است. در نت پایانی از عنبر، وانیل و چوب صندل استفاده‌شده است.

ناتالی دورمر

این بازیگر در سریال گیم آف ترونز نقش مارگری را بازی می‌کرد. جذابیت خیره‌کننده‌اش او را به محبوب‌ترین بازیگر تبدیل کرد. عطر موردعلاقه او ‏گوچی است. با این انتخاب می‌توان حدس زد که این بازیگر شخصیتی باقدرت، اغواکننده و خانم دارد.

عطر گوچی

این عطر که برای خانم‌ها در حجم ۷۵ میل طراحی‌شده است رایحه شیرین، گرم، خوراکی و سرشار از طبیعت و گل دارد. رایحه شگفت‌انگیزی دارد. دارای طبعی گرم است. این عطر در سال ۲۰۰۷ به بازار عرضه‌شده است. نت ابتدایی آن شامل گلابی و میوه گواوا است. در نت میانی از تیار گل استفاده‌شده است. نت پایانی هم از عسل، ماست و نعناع هندی تشکیل‌شده است.

جیسون ماما

جیسون ماما در سریال گیم آف ترونز نقش کال دروگو را بر عهده داشت. عطر موردعلاقه و از برند دیویدوف می است. این عطر یک انتخاب مناسب برای او است زیرا که او دارای جذابیت زیادی است و این عطر می‌تواند او را به فردی فراموش‌نشدنی، قوی با جذابیت بالا تبدیل کند.

عطر دیویدوف کول واتر

مردانه دیویدوف کول واتر دارای رایحه‌ای تند و خنک است و در حجم ۱۲۵ میلی‌لیتر توسط برند دیویدوف به بازار عرضه‌شده است. نت ابتدایی این عطر از آب دریا، گیاهان سبز، نعناع، اسطوخودوس و رز ماری استفاده‌شده است. نت میانی شامل چوب سدر، گل یاسمین، شکوفه پرتقال و گل شمعدانی است. در نت پایانی هم از چوب سید، خزه اوک موس، عنبر و تنباکو استفاده‌شده است.

اشتراک گذاری این مطلب