عروس خانم‌ها از چه عطرهای استفاده کنند

بدون شک مهم‌ترین و بهترین روز برای آقایان و خانم‌ها روز برگزاری مراسم عروسی آن‌هاست. همه ما دوست داریم که این روز به بهترین شکل ممکن به پایان برسد و مراسمی بی‌نظیر داشته باشیم تا در خاطر همگان باقی بماند. همه‌ی تلاش خود را می‌کنیم تا مراسم خود را به بهترین نحو برگزار کنیم. لباس عروس، کفش، کیف و مهم‌ترین نکته انتخاب عطر، از عواملی هستند که در مراسم نقش مهمی را ایفا می‌کنند.

عروس خانم‌ها از چه عطرهای استفاده کنند
عمومی 19 تیر 1400

عروس خانم‌ها از چه عطرهای استفاده کنند

عطر برای عروس

بدون شک مهم‌ترین و بهترین روز برای آقایان و خانم‌ها روز برگزاری مراسم عروسی آن‌هاست. همه ما دوست داریم که این روز به بهترین شکل ممکن به پایان برسد و مراسمی بی‌نظیر داشته باشیم تا در خاطر همگان باقی بماند. همه‌ی تلاش خود را می‌کنیم تا مراسم خود را به بهترین نحو برگزار کنیم. لباس عروس، کفش، کیف و مهم‌ترین نکته انتخاب عطر، از عواملی هستند که در مراسم نقش مهمی را ایفا می‌کنند. عروس در این روز باید حضوری پررنگ و باشکوه داشته باشد. عطری را انتخاب کند تا امضای حضورش را به همگان نشان دهد. عطری که اطرافیان با استشمام آن همیشه به یاد آن مراسم به‌یادماندنی بیفتند. برای پیدا کردن عطر مناسب عروس باید یک سری نکات طلایی دقت کنید. در انتخاب عطر باید رایحه‌ای شیرین را انتخاب کنید که برای همگان دوست‌داشتنی و ماندگار باشد.

اولین قدم

یکی از سخت‌ترین کارها خرید لوازم عروسی و عطر است. انتخاب عطر برای عروس خانم‌ها کمی سخت و گیج‌کننده است. آن‌ها باید عطری را انتخاب کنند که باشخصیت و روحیات آن‌ها همخوانی داشته باشد و از همه مهم‌تر ماندگاری بالایی داشته باشد تا در طول مراسم نیازی به تجدید دوباره رایحه نباشد. در این مقاله سعی کردیم نکات کلیدی و طلایی را برای شما بازگو کنیم تا دیگر نگران انتخاب عطر در روز عروسی‌تان نباشید. اگر با ما همراه باشید و به این نکات توجه کنید مطمئن باشید که عطر یونیک و دل‌نشینی را انتخاب خواهید کرد.

فصل عروسی

این گزینه می‌تواند یکی از مهم‌ترین نکات باشد. همان‌طور که گفتیم هر فصلی نیاز به عطر مخصوص به خودش دارد. در فصل‌های سرد بهتر است از عطرهای گرم و در فصل‌های گرم بهتر است از عطرهای سرد و خنک استفاده کنید. درنتیجه ابتدا باید ببینید مراسمتان در فصل تابستان است یا زمستان. در تولید عطر از اسانس‌های گوناگونی استفاده می‌شود مانند گل چوب صندل و میوه. عطرهای سرد و خنک عطرهایی هستند که از مرکبات، گل‌های خوشبو در ترکیباتشان استفاده می‌کنند.

محل برگزاری

شاید برایتان سؤال پیش بیاید که محل برگزاری عروسی چه ارتباطی با عطر ما دارد؟ ما به شما می‌گوییم که شما با توجه به محل برگزاری مراسمتان می‌توانید عطر خود را انتخاب کنید. در شهرهای شمالی که ساحل و دریا هست، عروس خانم‌ها بهتر است از عطرهایی که رایحه خنک و تازه دارند‌ استفاده کنند. عروسی‌هایی که در آن‌ها گل‌آرایی شده و رنگ‌های شاد در محل استفاده‌شده است بهتر است از عطرهایی استفاده کنند که رایحه گلی و خوشبو دارند. عطرهایی که در ترکیباتش از چوب صندل و برخی مرکبات استفاده کرده‌اند در مراسم باشکوه و بزرگ استفاده می‌شوند.

زمان

در انتخاب عطر یکی از مهم‌ترین نکات این است که زمان کافی برای خرید عطر اختصاص دهید. برای خریدن عطر اصلاً عجله نکنید و سعی کنید صبر و حوصله داشته باشید. ابتدا عطر را روی نبض خود تست کنید چند دقیقه صبر کنید تا بوی اصلی عطر خود را نشان دهد. اگر از رایحه اصلی عطر مطمئن شدید می‌توانید آن را خریداری کنید.

عطرهای روغنی

عطرهای روغنی عطرهایی هستند که نسبت روغن آن‌ها به آب و الکل اش بیشتر است. درنتیجه نیاز نیست آن‌ها را هرچند ساعت تجدید کنید. به عبارتی ماندگاری بالایی دارند. ماندگاری عطر در مراسم می‌تواند یکی از مهم‌ترین ویژگی‌ها باشد. ادوپرفیوم ها انتخاب مناسبی برای عروس خانم‌ها هستند. ماندگاری و پخش بوی عطر باعث می‌شود زمانی که عروس حرکت می‌کند عطر خوش او در فضا بپیچد و همگی از آن لذت ببرند.

عطر گوچی بلوم

اگر به دنبال عطری مناسب هستید می‌توانید از عطر گوچی استفاده کنید. این عطر نشانگر جنب‌وجوش و انرژی بالاست. رایحه‌ای ملایم، شیرین، خاص و زنانه دارد که ماندگاری بالای آن زبانزد است.

عطر کوکو شنل

حتماً نام برند شنل را شنیده‌اید. یکی از عطرهای گرم و عجیب‌وغریب است. عطر کوکو شنل در سال ۲۰۱۸ برای عروس خانم‌ها انتخاب شد. رایحه‌ی خاطره‌انگیز و هیجان‌آور آن در ذهن همگان ثبت می‌شود.

اشتراک گذاری این مطلب