عطرهای مردانه با پخش بوی عالی

در انتخاب عطر به نکات مختلفی توجه می‌شود. هنگامی‌که می‌خواهیم عطری را انتخاب کنیم، به رایحه، کیفیت و ماندگاری آن توجه می‌کنیم؛ اما گاهی برخی از افراد به رایحه آن توجهی ندارند و تنها ماندگاری عطر برایشان اهمیت دارد. در این مقاله عطرهای مردانه‌ای را باهم بررسی می‌کنیم که پخش بوی عالی و ماندگاری بالایی دارند.

عطرهای مردانه با پخش بوی عالی
عمومی 19 تیر 1400

عطرهای مردانه با پخش بوی عالی

عطرهای مردانه

در انتخاب عطر به نکات مختلفی توجه می‌شود. هنگامی‌که می‌خواهیم عطری را انتخاب کنیم، به رایحه، کیفیت و ماندگاری آن توجه می‌کنیم؛ اما گاهی برخی از افراد به رایحه آن توجهی ندارند و تنها ماندگاری عطر برایشان اهمیت دارد. در این مقاله عطرهای مردانه‌ ای را باهم بررسی می‌کنیم که پخش بوی عالی و ماندگاری بالایی دارند.

تستر پرفیوم د مارلی کارلیسل

در دسته عطرهای مردانه اسپرت قرار می‌گیرد. هم برای آقایان و خانم‌ها قابل‌استفاده است. رایحه خنک این عطر سرشار از رایحه خوراکی‌ها، طبیعت، چوب، مرکبات و گیاهان معطر است. گل‌های خوشبوی مختلفی در این عطر به‌کاررفته است.

تستر دیور ساواج

ادو تویلت مردانه دیور ساواج از برند دیور در سال ۲۰۱۵ به بازار عطر و ادکلن وارد شد. این عطر رایحه‌ای خنک و تند دارد و برای همه فصول سال مناسب است. نت ابتدایی این عطر شامل فلفل سیچوان تند، نارنج و انبر است. این ترکیبات تند، انرژی زیادی را به شما القا می‌کنند. در نت میانی و انتهایی این عطر از نارنج و عنبر استفاده‌شده است. نارنج که جزء مرکبات است باعث نشاط و طراوت در شما می‌شود و عنبر با رایحه تندش باعث ترکیبی عجیب‌وغریب شده است.

امبر استار زرجف

این عطر مردانه رایحه‌ای چوبی، شرقی، ادویه‌ای و شیرین دارد که با پخش بو و ماندگاری عالی زبانزد است. این عطر در سال ۲۰۱۳ به بازار عرضه شد. از نت‌های چوبی، انواع صمغ‌ها و کهربا در این عطر استفاده‌شده است.

Private label jovoy

این عطر به دلیل وجود چرم و کاغذ پاپیروس رایحه ای خشک و تیز دارد. این عطر در سال ۲۰۱۱ توسط برند جووی تولید شد. این عطر در دماهای بسیار سرد پخش بوی بسیار بالایی دارد.

ادکلن بلک افغان ناسوماتو

ادکلن بلک افغان که یکی از ادکلن های معروف در ایران است، از دود، روایح گیاهان دارویی و صمغ‌ها در نت‌هایش استفاده کرده است. این عطر در سال ۲۰۰۹ طراحی و تولیدشده است؛ اما به دلیل محبوبیت زیادی که دارد نمونه‌های تقلبی بسیاری از روی آن ساخته‌شده است و در بازار وجود دارند. به‌طورکلی رایحه این عطر بسیار مرموز و مخوف است.

ادکلن تام فورد تنباکو

این ادکلن از برند تام فورد رایحه شرقی و وانیلی دارد. ترکیبات آن شامل نت وانیل و تنباکو است که از نام آن‌هم مشخص است. رایحه‌ای شیرین با پخش بوی بالا که این عطر را بسیار موفق کرده و بسیاری از افراد را طرفدار آن کرده است. این عطر در سال ۲۰۰۷ وارد بازار شد.

ادکلن تلخ دیسکوارد

برند دیسکوارد یک برند کانادایی است که در سال ۲۰۰۹ عطر خود را به بازار وارد کرد. این عطر مردانه بوی تند و چوبی دارد. برای فصل‌های بهار و پاییز بسیار مناسب است. این ادکلن رایحه خود را از کوهستان‌های پر از درخت کانادا الهام گرفته است. طرفداران طبیعت این عطر را بسیار دوست دارند. رایحه ابتدایی این عطر شامل فلفل، بخار معطر و گل بنفشه است. این ترکیب شیرین انرژی و هیجان زیادی را به شما القا می‌کند. پس از مدتی به نت میانی می‌رسید که شامل گل زنبق و گیاهان مختلف است. این ترکیب می‌تواند انرژی‌های منفی را از شما دور کند. در نت پایانی که نت اصلی این عطر به شمار می‌رود، رایحه‌ سدر، مشک و انبر را استشمام خواهید کرد که حس حضور در طبیعت را به شما می‌دهد.

ادکلن دیور فارنهایت

اگر از طرفداران رایحه‌های تند، تلخ و شیرین هستید، حتماً عطر دیور فارنهایت را انتخاب کنید. زمانی که این عطر را بر روی دست خود اسپری می‌کنید، نت ابتدایی به مشام می‌رسد. نت ابتدایی شامل بوی شیرین‌بیان، چرم، جیر و پرتقال است. این ترکیب عجیب‌وغریب می‌تواند توجه اطرافیان را به شما جلب کند. پس از گذشت مدتی نوبت به رایحه میانی می‌رسد که شامل برگ بنفشه، تخم گشنیز، زیره سیاه و نیشکر است. این ترکیب تند و شیرین باعث ایجاد نشاط و افزایش تمرکز می‌شود. در نت پایانی این عطر بوی وانیل را استشمام خواهید کرد که شیرینی نت‌های قبلی را چند برابر می‌کند.

گاه خانم ها نیز از عطرهای مردانه استفاده می کنند. زیرا این عطرها بسیار جذاب هستند و برای آن ها دلپذیر است.

اشتراک گذاری این مطلب