7عطر مخصوص برای نوجوان‌ها

همان‌طور که گفتیم همه سنین عطر و ادکلن مخصوص به خود را دارند. در این مقاله می‌خواهیم در مورد ادکلن مخصوص نوجوانان صحبت کنیم؛ که برای نوجوانان در بازار واردشده‌اند. برخی رایحه‌ای گلی و میوه دارند و برخی دیگر هم رایحه‌های تند وانیلی که برای نوجوانان بسیار مناسب هستند.

7عطر مخصوص برای نوجوان‌ها
عمومی 19 تیر 1400

۷ عطر مخصوص برای نوجوان‌ها

عطر برای نوجوان‌ها

همان‌طور که گفتیم همه سنین عطر و ادکلن مخصوص به خود را دارند. در این مقاله می‌خواهیم در مورد ادکلن مخصوص نوجوانان صحبت کنیم؛ که برای نوجوانان در بازار واردشده‌اند. برخی رایحه‌ای گلی و میوه دارند و برخی دیگر هم رایحه‌های تند وانیلی که برای نوجوانان بسیار مناسب هستند. نوجوان‌ها از این عطرها استقبال می‌کنند. عطرهایی که برای این سنین استفاده می‌شوند عموماً رایحه‌ای شدید و تند دارند؛ و رایحه‌های متعادل در ادکلن آن‌ها استفاده نمی‌شود؛ بنابراین یک عطر خوب باید ماندگاری بالایی داشته باشد و بوی زننده نداشته باشد تا نوجوانان آن را بپسندند و آن را خریداری کنند.

انتخاب عطر برای نوجوانان دارای معیارهای متفاوتی است و به نظر می‌رسد یافتن یک عطر مناسب باقیمتی مقرون‌به‌صرفه و رایحه خوب در میان برندهای کوچک و بزرگی که در عطرسازی حضور دارند، کار دشواری است. در ادامه با ما همراه باشید تا با تعدادی از عطر و ادکلن های مناسب برای نوجوان‌ها آشنا شویم.

عطر Marc Jacobs

این عطر برای دختران نوجوان توصیه می‌شود. در سال ۲۰۱۷ به بازار عطر و ادکلن واردشده و طرفداران بسیاری پیداکرده است. طرفداران این اثر آن را به خاطر ظرافت و شیرینی رایحه آن بسیار می‌پسندد. این عطر دارای ۴ تا ۸ درصد از عطر خالص است که باعث شده رایحه آن ملایم شود. اگر در سایت آمازون به امتیازدهی این عطر نگاه کنید، متوجه می‌شوید که بیش از ۱۲۰۰ مشتری ۵ ستاره را به این ادکلن اختصاص داده‌اند. رایحه‌های این عطر شامل بنفشه، توت‌فرنگی وحشی، گل یاسمن و روناس است. این عطر می‌تواند انتخابی مناسب برای دختران نوجوان باشد.

عطر Ralph Lauren Polo Blue

اگر یک پسر نوجوان هستید و قصد خرید ادکلن دارید بهتر است به‌جای انتخاب عطرهایی که رایحه شدید دارند عطری را انتخاب کنید که شما را بامتانت و سنگین نشان دهد. عطری که این خصوصیات را به شما بدهد باید رایحه ظریف و ملایم داشته باشد. به اصطلاحی دیگر پس از استفاده از آن توی ذوقتان نخورد. عطر رالف می‌تواند یک عطر مناسب باشد که طراوت و تازگی را در شما ایجاد می‌کند.

عطر تیلور سوئیفت

شاید برایتان جالب باشد که نام این عطر نام یکی از خوانندگان مشهور است. تیلور سوئیفت یکی از خوانندگان موردعلاقه نوجوانان است. برای همین این عطر چهارمین عطری است که به نام و تولیدشده است. به‌طورکلی برای نوجوانان دختر که مدرن هستند طراحی‌شده است. بطری زیبا و شکیلی هم دارد. رایحه این عطر شیرین و تند است. جز بهترین‌ها محسوب می‌شود و نوجوانان علاقه خاصی به این عطر پیدا خواهند کرد.

عطر با طعم انبه برای نوجوان‌ها

این عطر یک عطر کلاسیک به شمار می‌رود. قیمت بسیار مناسبی دارد و ۱۰۰ درصد از منابع طبیعی نشأت گرفته است. این ادکلن برای نوجوانانی که می‌خواهند خوشبو باشند مناسب است. قیمتی مناسب دارد. پایه‌های اصلی این عطر انبه و میوه‌های استوایی است که حس نشاط و طراوت را پس از اسپری کردن به همراه خواهند داشت. از مهم‌ترین ویژگی این عطر این است که هیچ‌گونه حساسیتی به آن پیدا نخواهید کرد و از سیلیکون و گلوتن که حاوی مواد حساسیت‌زا هستند در آن استفاده‌نشده است.

عطر ویکتوریا سکرت Bombshell

حتماً با برند ویکتوریا سکرت آشنایی دارید. این محصول از برند معروف ویکتوریا سکرت و جز پرفروش‌ترین‌ها به‌حساب می‌آید که مخصوص نوجوان‌ها تولیدشده است. عطر بامب شل دارای رایحه‌ای بی‌نظیر است و در دسته بویایی میوه‌ای قرار می‌گیرد. رایحه‌های این عطر ترکیبی از گل‌های شرقی و تلخ است؛ اما به‌طورکلی طبعی شیرین و مناسب نوجوانان دارد.

عطر Kate Spade

دخترخانم‌های سخت پسند که در انتخاب عطر همیشه دچار مشکل می‌شوند می‌توانند این گزینه مناسب را برای خود تهیه کنند. ترکیبی از ۸ تا ۱۵ درصد عطر خالص است و همین دلیلی برای این‌که رایحه این عطر قوی‌تر از دیگر عطرهای دیگر باشد، است. رایحه آن سرشار از حس تازگی و نشاط برای نوجوان‌ها است.

اشتراک گذاری این مطلب