۳ ایده برای زیبا کادو کردن عطر و ادکلن

همیشه هدیه دادن و هدیه گرفتن لذت بخش است. گاهی برای هدیه دادن و کادو کردن آن، بهتر است از هوش و استعداد خود استفاده کنیم تا یک کادوی خاص با ویژگی های خلاقانه به دوست یا آشناهایمان تقدیم کنیم.

۳ ایده برای زیبا کادو کردن عطر و ادکلن
عمومی 11 دی 1399

بدون شک همه‌ی ما در طول زندگی، یک‌بار هم که شده به نزدیکانمان عطر و ادکلن هدیه داده‌ایم. محبت و دوستی ما از طریق هدیه دادن، به‌طرف منتقل می‌شود. اگر این محبت با یک رایحه‌ی خوش باشد، چه‌بهتر. یکی از زیباترین لحظه‌ها، لحظه‌ی باز کردن هدیه است. شکل و زیبایی کادو همیشه به خاطر می‌ماند به‌خصوص اگر کادوی موردعلاقه‌مان را دریافت کنیم. اگر قصد دارید عطر و ادکلن هدیه دهید، هم باید به نوع عطر توجه کنید و هم در کادو کردن آن دقت کنید. طراحی کادو و شکل بسیار اهمیت دارد. در ادامه سه راهکار برای زیباتر کادو کردن را بررسی خواهیم کرد.

یک عطر، هرچقدر هم خوشبو و دلپذیر باشد، طریقه‌ی کادو کردن آن می‌تواند در ذهن طرف مقابل تأثیر بگذارد. در این مقاله می‌خواهیم چندراه کادو کردن که هزینه و زمان کمی مصرف می‌کنند را به شما پیشنهاد دهیم. هرچقدر که کادوی شما، زیباتر و باسلیقه‌تر باشد، محبت و علاقه‌تان را بیشتر نشان می‌دهد. درنتیجه برای کادوی شما ارزش بیشتری قائل می‌شوند.

کادو کردن با کاغذ کادو

برای کادو کردن عطر و ادکلن می‌توانید از کاغذ کادو استفاده کنید. کاغذ کادوهایی که در بازار هستند هم اشکال و طرح‌های متنوع دارند و هم هزینه‌ی مناسب، بنابراین یک گزینه مناسب برای این کار هستند. حال می‌خواهیم بیشتر وارد جزییات شویم. ابتدا کاغذ کادو را از وسط نصف می‌کنیم، از قسمت عرض به شکل لایه‌لایه آن را تا می‌زنیم، انگار که می‌خواهیم بادبزن درست کنیم. یک‌طرف آن را به‌اندازه‌ی سه سانت می‌بریم و یک‌طرف لبه‌هایی که تازده‌ایم را با پانچ سوراخ می‌کنیم. کاغذ را کامل باز می‌کنیم و لبه‌هایی که قیچی کرده‌ایم به‌طرف بیرون تا می‌زنیم و دوبه‌دو آن‌ها را به هم می‌چسبانیم تا به شکل استوانه درآید. کاغذ را به شکل دایره‌ای برش می‌دهیم و دایره را به‌عنوان ته، به انتهای استوانه می‌چسبانیم. برای اینکه جای کادو محکم باشد، می‌توانیم از مقوا هم استفاده کنیم و سپس کاغذ کادو را روی آن بچسبانیم. از قسمت پانچ شده، یک روبان زیبا رد می‌کنیم و گره می‌زنیم تا در جعبه بسته شود.

کادو کردن جعبه عطر

اگر بخواهیم عطر را به همراه جعبه کادو کنیم، می‌توانیم از کاغذ رنگی استفاده کنیم. امروزه جعبه‌های آماده‌ی بسیاری در بازار وجود دارند اما اینکه خودمان با دستان خود آن را درست کنیم بدون شک ارزشمندتر است. جعبه را وسط کاغذ رنگی قرار می‌دهیم، جعبه را تا جایی که کاغذ کادو کامل آن را بپوشاند، حرکت می‌دهیم. کاغذ را جمع می‌کنیم و به روی جعبه چسب می‌زنیم. در آخر هم یک روبان به‌عنوان تزیین بیشتر روی آن پاپیون می‌کنیم.

از پارچه برای کادو کردن استفاده کنید

برای کادو کردن می‌توانید از پارچه‌های رنگی با طرح‌های مختلف استفاده کنید. برای این کار، می‌توانید از پارچه‌های طرح قدیم استفاده کنید تا حس نوستالژی را برای طرف مقابلتان زنده کنید. عطر را داخل پارچه قرار دهید و مانند بقچه آن را ببندید. این کار، حرکتی خاطره‌انگیز و زیباست. البته ابتدا باید سلیقه و مزاج متناسب فرد با عطر را در نظر بگیرید. استفاده از پارچه‌های رنگی و طرح دار، گزینه‌های مناسبی برای کادویی می‌باشند.

خودتان طراحی کنید

اگر جعبه‌ی عطر یا ادکلنی که خریده‌اید ساده است، می‌توانید آن را داخل یک جعبه‌ی ساده قرار دهید و روی جعبه را باهنر خود تزیین کنید. اگر نقاش خوبی هستید و علاقه دارید، روی جعبه‌ی ساده، به کمک آبرنگ یا مداد رنگی طرح‌های زیبا بکشید یا نوشته‌ای که گویای احساساتتان باشد، روی آن بنویسید.

شما می‌توانید از ایده‌های خلاقانه برای کادوپیچ کردن عطر و ادکلن استفاده کنید. بدون شک ایده‌هایی در ذهن به وجود می‌آید که هدیه‌ی شمارا خاص‌تر و دوست‌داشتنی‌تر می‌کند. در این مقاله سعی کردیم چندراه کادو کردن عطر را توضیح دهیم تا هدیه‌مان ارزشمندتر به نظر برسد.

اشتراک گذاری این مطلب
پرسش و پاسخ

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.