هر آنچه که باید از برند لاگوست بدانید.

هر آنچه که باید از برند لاگوست بدانید.
عمومی 15 آذر 1398

چکیده ای از زندگی موسس های لاگوست

رنه لاگوست ، در دومین روز ژانویه در سال 1904 به دنیا آمد. او یک تاجر و تنیس باز فرانسوی بود. وی در تاریخ 12 اکتبر 1996 در گذشت.

آندره ژیلر، شریک کاری رنه لاگوست و هم بنیان گذار شرکت لاگوست و هم چنین مالک و مدیر یک شرکت بزرگ در حوزه ی تولید و عرضه ی لباس های کش بافت در فرانسه بود.

لاگوست

 

تاریخچه ی شرکت

شروع به فعالیت این شرکت در سال 1933 در کشور فرانسه توسط رنه لاگوست و آندره ژیلر بود. لاگوست، از نظر لغوی به معنی اصلی یا ضروری است که این شرکت برای تبلیغات خود در کنار این اسم پر محتوا، از یک آرم کروکودیل سبز نیز استفاده کرده است.

کمپانی لاگوست در ابتدای فعالیت های خود، لباس تنیس، گلف و قایقرانی تولید می کرد.

در سال 1963، برنارد، پسر رنه لاگوست، به مدیریت شرکت نائل شد و پیشرفت های قابل ملاحظه ای در این شرکت به وجود آورد. زمانی که او ریاست شرکت را به عهده داشت، سالانه 300 هزار محصول به فروش می رسید.

لاگوست در دهه 1370 به اوج محبوبیت خود در آمریکا رسید. با این شهرت، شرکت، شروع به تولید محصولات دیگری مانند عطر و ادوکلن، لباس های زیر، عینک آفتابی، کفش های تنیس و پیاده روی، ساعت مچی و انواع کالا های چرمی نمود.

در سال 1968، کمپانی لاگوست اولین عطر خود را تولید و به بازار عرضه کرد. بیشترین دلیل پر طرفدار بودن عطر های این برند، دلنشین بودن و کیفیت بی نظیر و ماندگاری بالای آن ها است که در اروپا بسیار محبوب می باشد.

امروزه عطر های زنانه این برند این برند از پر فروش ترین عطر های دنیا به حساب می آیند که به عنوان مثال می توانیم به عطرهای Lacoste Eau de Lacoste و Pink اشاره کنیم.

از میان عطرهای مردانه این برند نیز Lacoste L.12.12 Noir محبوب است.

اشتراک گذاری این مطلب