عطرهای مورد علاقه‌ی سلبریتی های آقا

دنیای فشن پر از تنوع و گوناگونی است. از لباس وکیف و کفش و لوازم آرایش گرفته تا اکسسوری‌هایی مانند عطر.امروزه تمامی برندهای مشهور که در زمینه‌ی فشن کار می‌کنند، تولیدات عطر و ادکلن را نیز جز محصولات دائمی خود قرار داده‌اند.اما آیا انتخاب یک عطر با این میزان گستردگی و تنوع آسان است؟می‌گویند همیشه بهترینها، بهترینها را انتخاب می‌کنند. همه‌ی ما دوست داریم خاص و دوست داشتنی جلوه کنیم و در این میان بیشتر اوقات یکی از افراد مهم زندگی‌مان الگو قرار می‌دهیم. این الگوپذیری در میان طرفداران سلبریتی‌ها به شدت زیاد است.از این رو این افراد هم همیشه سعی می‌کنند، انتخاب‌های خاص و خوبی داشته باشند. در این مقاله مجموعه‌ای از عطرهای مورد علاقه‌ی سلبریتی‌های آقا را گردآوری کرده‌ایم که ویژگی‌های هریک را به اختصار توضیح می‌دهیم.

عطرهای مورد علاقه‌ی سلبریتی های آقا
عمومی 16 فروردین 1399

دنیای فشن پر از تنوع و گوناگونی است. از لباس وکیف و کفش و لوازم آرایش گرفته تا اکسسوری‌هایی مانند عطر. امروزه تمامی برندهای مشهور که در زمینه‌ی فشن کار می‌کنند، تولیدات عطر و ادکلن را نیز جز محصولات دائمی خود قرار داده‌اند. سلبریتی ها از چه عطر‌هایی استفاده می‌کنند؟

اما آیا انتخاب یک عطر با این میزان گستردگی و تنوع آسان است؟

می‌گویند همیشه بهترینها، بهترینها را انتخاب می‌کنند. همه‌ی ما دوست داریم خاص و دوست داشتنی جلوه کنیم و در این میان بیشتر اوقات یکی از افراد مهم زندگی‌مان الگو قرار می‌دهیم. این الگوپذیری در میان طرفداران سلبریتی‌ها به شدت زیاد است.

عطرهای مورد علاقه‌ی سلبریتی های آقا

از این رو این افراد هم همیشه سعی می‌کنند، انتخاب‌های خاص و خوبی داشته باشند. در این مقاله مجموعه‌ای از عطرهای مورد علاقه‌ی سلبریتی‌های آقا را گردآوری کرده‌ایم که ویژگی‌های هریک را به اختصار توضیح می‌دهیم.

 

۱ – جورج کلونی ( سلبریتی خاص )

این بازیگر جذاب و بی بدلیل دنیای هالیوود، انتخابهایش بی‌نظیراست . او عطر محبوب خود را از برند لاکچری کرید انتخاب کرده که نامش Green Irish Tweed است.

از ویژگی‌های خاص این عطر می‌توان به طبع خنک و تلخش که نمایشی از یک مرد کلاسیک است، اشاره کرد. گروه بویایی آن چوبی و گل و مشک است. و روایح به کار رفته درآن نیز در نت اول ترکیب لیمو و گل زنبق و در نت دوم برگ بنفشه است. رایحه‌ی پایه‌ی آن نیز کهربا و چوب صندل می‌باشد.

 

۲ – دیوید بکام

ستاره‌ی فوتبال، مد و سلطان جذابیت آقای بکام نیز برند سلطنتی کرید را انتخاب اول خود می‌داند. از عطرهای این برند، Erolfa، عطر محبوب دیوید بکام است. طبع این عطر تند و شیرین است و مناسب استفاده در روزهای گرم سال می‌باشد. اما روایح تشکیل دهنده‌ی این عطر عبارت‌اند از:

نت اول: ترکیب لیمو ترش و ترنج به همراه گل بنفشه و زیره و میوه‌ی خنک خربزه

نت دوم: ترکیب گلهای مریم و یاس به همراه ادویه‌های فلفل، زنجبیل و جوز و درخت کاج

نت پایه: مشک و عنبر و چوب صندل

 

۳ – جانی دپ

برند دیور، برند محبوب این مرد شگفت انگیز است و عطر مورد علاقه‌اش هم Homme Cologne از همین برند است. طبع Homme Cologne، خنک و ترش است و ماندگاری آن نیز بسیار خوب است. روایح تشکیل دهنده‌ی آن مرکبات معطر هستند که شامل ترنج، شکوفه گریپ فروت و مشک می‌باشند.

 

۴ – تام کروز

مرد ماموریت‌های غیر ممکن ، انتخابهایش هم عجیب و هیجان انگیز است. عطر مورد علاقه‌ی او Vetiver از برند Guerlain است. این عطر جذاب، طبعی خنک و تلخ دارد. گروه بویایی این عطر چوبی تند است و برای استفاده در تمامی روزهای سال مناسب است.

نتهای این عطر شامل:

نت اول: ترکیبات ترخون، شیرین بیان و وتیور

نت دوم: ترکیبات فلفل سیاه و جوز هندی

نت پایه: سدر ولوبیا و تونکا

 

۵ – پرنس هری ( سلبریتی سلطنتی )

این شاهزاده‌ی انگلیسی جنجالی که اسمش را این روزها زیاد می‌شنویم، ثابت کرده که انتخابهایش بسیار جسورانه است. او که نمایش یک مرد سلطنتی، شیک پوش و مد روز است، عطر مورد علاقه‌اش Cool Water از برند Davidoff است. این عطر آبی رنگ طبعش خنک و تلخ است و مطمئنا برای فصل گرم تابستان بسیار مناسب است. روایحی که این عطر را تشکیل داده‌اند، خوشبوو خاص هستند. نت اولیه آن ترکیب آب دریا و گریپ فروت و نارنگی ماندارین است. نت ثانویه آن سالویا و ریحان بوده و نت پایه نیز سرو کوهی است.

دنیایی که در آن زندگی می‌کنیم هر لحظه در حال دگرگونی و چالش است. گرچه زندگی لاکچری و پر از زرق و برق افراد مشهور جهان، جالب و جذاب است اما هدف از نگارش این مقاله آشنایی شما با علایق و سلیقه‌ی مردان هنرمندان جهان بود. صد البته شما آقای خاص ایرانی تک و منحصر به فرد هستید و انتخابهایتان نیز خاص و دلپذیر است.

اشتراک گذاری این مطلب