عطرهای مورد علاقه‌ی سلبریتی های خانم

بهترینها انتخاب بهترینهاست. در عصر جدید اکثر مردم به دنبال خاص بودن و انتخاب ها‌ی مطابق با مد روز هستند. افراد مشهور هم از این قاعده مستثنی نیستند. بیشتر طرفداران افراد مشهور لباسها، آرایش و مدل موی آنها را دنبال کرده و ظاهرشان را شبیه به آنها می‌آرایند. حال در نظر بگیرید که عطر مورد علاقه‌ی شما با عطر سلبریتی محبوبتان یکی باشد. در این مقاله عطرهای موردعلاقه‌ی چند سلبریتی‌های خانم در دنیا را به شما معرفی کرده و ویژگی‌های هریک را برایتان به اختصار توضیح می‌دهیم.

عطرهای مورد علاقه‌ی سلبریتی های خانم
عمومی 16 فروردین 1399

بهترینها انتخاب بهترینهاست. در عصر جدید اکثر مردم به دنبال خاص بودن و انتخاب ها‌ی مطابق با مد روز هستند. افراد مشهور هم از این قاعده مستثنی نیستند. بیشتر طرفداران افراد مشهور لباسها، آرایش و مدل موی آنها را دنبال کرده و ظاهرشان را شبیه به آنها می‌آرایند. حال در نظر بگیرید که عطر مورد علاقه‌ی شما با عطر سلبریتی محبوبتان یکی باشد.

عطرهای مورد علاقه‌ی سلبریتی های خانم

در این مقاله عطرهای موردعلاقه‌ی چند سلبریتی‌های خانم در دنیا را به شما معرفی کرده و ویژگی‌های هریک را برایتان به اختصار توضیح می‌دهیم.

۱ – اما واتسون ( سلبریتی مورد علاقه عاشقان سری هری پاتر )

سلبریتی و ستاره‌ی مجموعه فیلمهای هری پاتر ، همچون شخصیتش عطرهایی قوی و شیرین را می‌پسندد. یکی از عطرهای موردعلاقه‌ی این بازیگر توانا عطر ادکلن لانکوم ترزور میدنایت رز است که خودش نیز مدل تبلیغاتی این عطر جذاب بوده است. از ویژگی‌های این عطر می‌توانیم به طبع گرم و شیرینش که مناسب روزهای سرد سال بوده و گروه بویایی آن که ترکیب چوبی و گل و مشک است، اشاره کرد. نت‌های تشکیل دهنده‌ی این عطر عبارت‌اند از:

نت اولیه‌: ترکیب رازبری و گل سرخ بلغاری

نت دوم: ترکیب گلهای صدتومانی و یاس به همراه فلفل قرمز و برگ مو

نت پایه: ترکیب سدر و مشک و وانیل

 

۲ – اسکارلت جوهانسون

این زیبای جذاب و ستاره‌ی مجموعه‌ی انتقام جویان، عطر محبوبش را از برند لاکچری دولچه گابانا به نام The One انتخاب کرده است که البته خودش هم این عطر را تبلیغ می‌کند. عطر The One دارای طبعی گرم و شیرین است و رایحه‌ی اولیه‌ی آن تشکیل شده از مرکبات ماندارین و هلو و ترنج. در رایحه‌ی دوم ترکیب گلهای سوسن و یاس و آلو برقانی را داریم و رایحه‌ی پایه آن نیز عنبر و مشک و وانیل است.

 

۳ – کیت وینسنت

رز زیبای فیلم رویایی تایتانیک عطر مورد علاقه‌اش را از برند فرانسوی و سلطنتی دیور انتخاب کرده است. این بازیگر زیبا عطر جادور برند دیور را بسیار دلپذیر می‌داند. ویژگی‌های خاص این عطر بوی ملایم و شیرینش است. این بوی دلپذیر ترکیبی از گل محمدی و زنبق و مشک است. ساختار این عطر مشک، گلی و پودری است و ماندگاری و پخش بوی بسیار خوبی دارد.

 

۴ – هیلاری داف

هیلاری داف زیبا و فیلم مشهورش سیندرلایی که به جای کشف، موبایلش را گم کرده بود را همگی می‌شناسیم. عطر محبوب او Opium از برند ایو سن لورن است. اگر بخواهیم ویژگی‌های این عطر را بیان کنیم باید به طبع گرم و تندش است.این عطر مخلوطی از روایح تند شرقی است و به همین دلیل ماندگاری و بخش بوی معرکه‌ای دارد. نتهای تشکیل دهنده‌ی این عطر عبارت‌اند از:

نت اولیه: ترکیب آلدئید و صمغ مر

نت ثانویه: کهربا

رایحه‌ی پایه: صمغ مر

 

۵ – مدونا ( سلبریتی خوش صدا)

برویم سراغ بهترین در موسیقی، نویسندگی و کارآفرینی. بله او مدونای جذاب است و انتخاب‌هایش هم جذاب و خاص هستند. عطر محبوب این ستاره‌ی فوق‌العاده، Hypnotic Poison از برند فرانسوی دیور است. Hypnotic Poison را در سال ۲۰۱۴ فرانسوا دمکی طراحی کرد. این عطر، طبعی ملایم و شیرین دارد. گروه بویایی آن شرقی و وانیلی است. در فصلهای سرد پاییز و زمستان جلوه‌ای خاص به شما می‌بخشد و ماندگاری بسیار خوبی دارد.

اما روایح تشکیل دهنده‌ی آن عبارت‌اند از:

نت اولیه: شامل ترکیبات شیرین بیان و بادام

نت ثانویه: شامل ترکیبات شکوفه‌های پرتقال و گل یاسمن

نت پایه: ترکیب وانیل و لوبیا و تونکا

این عطر بی‌نظیر نه تنها عطر محبوب مدونا، بلکه از علایق بانوانی چون ادل و مونیکا بلوچی نیز می‌باشد و این خود دلیلی بر منحصر به فرد بودن، Hypnotic Poison است.

نتیجه گیری

دنیای مد و فشن هر لحظه در حال دگرگونی ست و هر ساله تولیدات زیادی از عطر و ادکلن به بازار معرفی و وارد می‌شود. هدف از نگارش این مقاله آشنایی شما با علایق و سلیقه‌ی بانوان هنرمندان جهان بود. صد البته شما بانوی خاص ایرانی تک و منحصر به فرد هستید و انتخابهایتان نیز خاص و دلپذیر است.

اشتراک گذاری این مطلب