کیفیت

از نظر کیفیت عطرها به چهار دسته تقسیم میشوند.دسته اول که عطرهای طرح اصل می باشند دارای قیمتی مناسب و به مراتب ارزان تر از سایر عطرها هستند.عطرهای طرح اصل تا حد بسیار زیادی از نظر ظاهری شبیه به اورجینال می باشند یعنی دارای شیشه ای به همان شکل و حجمی معادل اصلی و جعبه ای مشابه جعبه عطر اصلی هستند.دسته ی اول مناسب مصرف روزانه و یا هدیه می باشد.دسته ی دوم تسترها می باشند که از نظر ظاهری دارای شیشه ی اصلی و عطری با ماندگاری بالا نسبت به طرح اصل هستند.این دسته از نظر حجم کاملا مشابه نمونه اصلیه خود و در جعبه های معمولا سفید رنگ عرضه می گردد.دسته ی سوم که عطرهای اصلی و یا اورجینال می باشند و دقیقا منطبق بر سایت های مادر (سازنده ی آنها) می باشند.دسته ی چهارم عطرهای شرکتی بوده و دارای کیفیتی بین عطرهای طرح اصل و تستر می باشند و از نظر ظاهر و گاها نام عطرها مغایرت هایی با عطر اصلی وجود دارد.خریداران گرامی دقت داشته باشید که عطرهای طرح اصل بدلیل قیمت و کیفیت کمتر نسبت به سایر عطرها دارای ضمانت نمی باشند و جهت اطمینان از کیفیت خرید خود میتوانید از سایر کیفیت ها استفاده نمایید.
بطور معمول ماندگاری عطر به عوامل مختلفی از قبیل محل اسپری کردن عطر ، میزان رطوبت هوا ، خود عطر و عوامل مختلفی بستگی دارد. باید در نظر داشت که میزان ماندگاری عطرها بر اساس نظرات مشتریان و آزمایش های کارشناسان ولتوس صورت میگیرد. طبق موارد ذکر شده می توان گفت که ماندگاری عطرهای طرح اصل تا 2 یا 3 ساعت ، عطرهای تستر و یا شرکتی تا 5 یا 12 ساعت و عطرهای اصلی و اورجینال هم طبق گفته ی سایت مادر (سازنده) می باشد. شایان ذکر است که این میزان ماندگاری برای عطرهای ملایم و یا تند متفاوت می باشد و اعداد ذکر شده میانگینی از عطرهای مختلف می باشد.
تسترها عطرهای با ماندگاریه بالا می باشند که قیمتی بسیار مناسب نسبت به نمونه اصلی دارند. این عطرها دارای شیشه ی کاملا مشابه اصلی و حجمی معادل نمونه اصلی می باشند. جعبه ی این عطرها معمولا به رنگ سفید می باشد و در مواردی هم به رنگ قهوه ای هستند. اینگونه عطرها مناسب برای کسانی است که عطری با کیفیت ولی با قیمت مناسب می خواهند و خرید عطر اصلی برای آنها مقرون بصرفه نمی باشد.

طریقه سفارش و ارسال

مکان ثبت سفارش از طریق گفتگوی آنلاین سایت ولتوس ، دایرکت اینستاگرام به آدرس vultus.ir و یا پیام رسان واتساپ به شماره 09213164970 وجود دارد.
ارسال برای آن دسته از عزیزانی که ساکن شهر تهران ( از غرب و جنوب تا نوار آزادگان ، از شرق تا نوار بسیج ، شمال بصورت کامل و منطقه 22 بصورت کامل ) هستند تحویل 1 روزه از طریق پیک موتوری صورت می گیرد و نحوه ی پرداخت صورت حساب آنها می تواند بصورت پرداخت در محل باشد.برای سایر دوستان ارسال از طریق اداره پست جمهوری اسلامی و بصورت سفارشی صورت می گیرد.بازه ی زمان ارسال توسط پست 2 تا 7 روز کاری می باشد و نحوه ی پرداخت فاکتور این دوستان پیش از ارسال کالا می باشد. مدت زمان ارسال کالا توسط اداره ی پست بصورت حدودی می باشد و بسته به قوانین شرکت ملی پست ایران برای شهر های مختلف متفاوت می باشد. جهت پیگیری سفارشات پستی خود می توانید از طریق سایت اداره پست و با داشتن کد مرسوله از آخرین وضعیت بسته های خود مطلع شوید. ارسال همه روزه به جز روزهای تعطیل انجام می شود . سفارشاتی که قبل از ساعت 9 صبح نهایی شوند ارسال همان روز انجام خواهد شد و در غیر این صورت ارسال روز بعد انجام می شود. ( در صورتی که سقف سفارشات آن روز تکمیل نشده باشد )
هزینه ی ارسال برای خرید یک عدد عطر 25 هزار تومان و برای خرید دو عدد عطر و یا بیشتر رایگان می باشد.